Notice: Undefined variable: HTTP_SERVER_VARS in /index.php on line 5

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /admin/functions/bm_mysql.php on line 5
Securex 26-29.04.2010 Pawilon 7, stoisko nr. 48 - Rejestracja Czasu Pracy i Kontrola Dostępu. - Biometria.pl

Aktualności

Securex 26-29.04.2010 Pawilon 7, stoisko nr. 48 - Rejestracja Czasu Pracy i Kontrola Dostępu.

2010-05-05

Międzynarodowa Wystawa Zabezpieczeń SECUREX 2010.

Firma Cardco zaprasza Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych targach Securex 2010 - najważniejszym spotkaniu branży zabezpieczeń w Polsce i w Europie Środkowej.

W tym roku chcielibyśmy zaprezentować Państwu  czytnik kart zbliżeniowych Xpass. Xpass to innowacyjny czytnik kart zbliżeniowych Mifare stanowiący doskonałe uzupełnienie rodziny biometrycznych czytników kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy Suprema. Obsługiwane protokoły Wiegand, RS485 oraz TCP/IP pozwalają na elastyczne dopasowanie urzadzenia do wymogów systemowych.

Klasa szczelności IP65 oraz szeroki zakres temperatur pozwalają na swobodną pracę czytnika w warunkach zewnętrznych lub w trudnym środowisku ( np: wysoki poziom zapylenia). Wybór pomiędzy wbudowanym kontrolerem a modułem Secure I/O pozwala dopasować poziom bezpieczeństwa do wymaganych standardów. Xpass doskonale sprawdzi się zarówno w małych i srednich przedsiębiorstwach jak i systemach koorporacyjnych.

 

Pawilon 7, stoisko nr. 48

Serdecznie Zapraszamy.

 Czytnik BioStation - złoty medalista targów Securex 2008.

 

 

 

Promocja

FaceStation

FaceStation
Najnowszej Generacji Terminal Rozpoznawania Twarzy

BioStation T2

BioStation T2
Terminal IP na linie papilarne z detekcją twarzy.

Aktualności

Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

Xpass S2

Najnowszej generacji czytnik kart zbliżeniowych Xpass S2. Multi smartcard.

Securex 2014

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej ekspozycji na Targach Securex w dniach 8-11.04.2014 r.
Pwi...

O biometrii

Biometria jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym narzędziem służącym do autoryzacji. Nie może zostać pożyczona, skradziona czy zapomniana a jej podrobienie jest praktycznie niemożliwe.

Biometria może być zintegrowana z każdą aplikacją wymagającą zabezpieczeń, kontroli dostępu i identyfikacji oraz weryfikacji ludzi.

Biometria może być zdefiniowana jako sposób rozpoznawania i identyfikacji osobistej opartej na cechach fizycznych i behawioralnych.

więcej...
czytniki biometryczne producent, rejestracja czasu pracy cardco producent kart zbliżeniowych, plastikowych kontakt producent czytników do wbudowania w drzwi do kontroli dostępu