Notice: Undefined variable: HTTP_SERVER_VARS in /index.php on line 5

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /admin/functions/bm_mysql.php on line 5
Biometryczne systemy identyfikacji Cardco. Ewidencja Czasu Pracy i Kontrola Dostępu. - Biometria.pl

Aktualności

Biometryczne systemy identyfikacji Cardco. Ewidencja Czasu Pracy i Kontrola Dostępu.

2009-07-25

Firma Cardco Sp. z o.o. od 2002 roku rozpoczęła wdrażanie systemów kontroli dostępu (KD) i rozliczenia czasu pracy (RCP) w oparciu o biometrię linii papilarnych. Rejestracja Czasu Pracy i Kontrola Dostępu.

Początkowo wdrażaliśmy i sprzedawaliśmy jako pierwsi w Polsce nowoczesne systemy kontroli dostępu do komputera. W późniejszym etapie działalności nasza firma postanowiła dostarczać na rynek Polski kompleksowe systemy biometryczne. Od tamte-go czasu oferujemy sprawdzone systemy rozpoznawania tęczówki oka, geometrii twarzy jednak największym zainteresowaniem cieszą się na naszym rynku systemy oparte na liniach papilarnych. Wykonaliśmy takie instalacje w wielu znanych i wymagających polskich firmach otrzymując wysokie notowania i pozytywne referencje dzięki czemu Cardco obecnie jest w czołówce firm wdrażających Biometryczne Systemy Bezpieczeństwa.

W 2004 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne produkty biometryczne tj. klamki, zamki, myszki, pendrive-y.
 

Od 2007 roku w naszej ofercie znaleźć można także moduły biometryczne, poszukiwane przez specjalistyczne firmy pro-dukcyjne.
 

Naszym celem jest dostarczanie na rynek Polski produktów biometrycznych najwyższej jakości. Jak dotychczas, niezależnie od implementowanych technologii, najsłabszym ogniwem każdego systemu bezpieczeństwa jest czynnik ludzki. Strefa zaufa-nia pomiędzy ludźmi, wzmocniona instytucją kontroli i analityczną rekrutacja, nie wystarcza by zapobiegać powstawaniu luk w bezpieczeństwie spowodowanych właśnie czynnikiem ludzkim. Celem naszej firmy jest zwiększenie zainteresowania rozwiązaniami rodzącymi się na naszych oczach, które wychodzą naprzeciw społecznym oczekiwaniom w świecie rosnących zagrożeń.

Takimi rozwiązaniami są miedzy innymi systemy kontroli dostępu, które są systemami sterowania i zarządzania dostępem do wybranych obiektów lub zasobów. W istocie system kontroli dostępu obejmuje wiele technicznych rozwiązań, których zadaniem jest umożliwianie swobodnego poruszania się w obiekcie osób uprawnionych oraz ochrona  przed wstępem do obiektów osób nieuprawnionych. W zależności od wymagań w zakresie bezpieczeństwa, rozwiązanie to może mieć charakter zarówno prostego narzędzia kontroli ruchu osób, jak również w pełni profesjonalnego systemu zarządzania całym obiektem i funkcjonującym w nim systemem bezpieczeństwa.
 

W chwili obecnej jesteśmy wyłącznymi dostawcami produktów Supremy i eKey - wiodących dostawców algorytmów odczytu palca.
 

Pragniemy, aby nowoczesne systemy biometryczne znalazły zastosowanie zarówno przy zabezpieczeniu małych jak i dużych obiektów a także maksymalnie zwiększyły bezpieczeństwo  oraz ochronę przed wszechobecnym terroryzmem i piractwem komputerowym. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm czy instytucji państwowych jak i klientów indywidualnych. Mamy doświadczenie w zabezpieczeniu obiektów każdego rodzaju. Klientom gwarantujemy przede wszystkim profesjonalizm, dyskrecję, sprzęt najwyższej jakości, dogodny termin realizacji, szybkie wykonanie usługi, korzystna cenę oraz stała obsługę serwisową.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową na stronach internetowych www.biometria.pl oraz www.cardco.pl .

Żródło: www.4safe.pl

Promocja

FaceStation

FaceStation
Najnowszej Generacji Terminal Rozpoznawania Twarzy

BioStation T2

BioStation T2
Terminal IP na linie papilarne z detekcją twarzy.

Aktualności

Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

Xpass S2

Najnowszej generacji czytnik kart zbliżeniowych Xpass S2. Multi smartcard.

Securex 2014

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej ekspozycji na Targach Securex w dniach 8-11.04.2014 r.
Pwi...

O biometrii

Biometria jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym narzędziem służącym do autoryzacji. Nie może zostać pożyczona, skradziona czy zapomniana a jej podrobienie jest praktycznie niemożliwe.

Biometria może być zintegrowana z każdą aplikacją wymagającą zabezpieczeń, kontroli dostępu i identyfikacji oraz weryfikacji ludzi.

Biometria może być zdefiniowana jako sposób rozpoznawania i identyfikacji osobistej opartej na cechach fizycznych i behawioralnych.

więcej...
czytniki biometryczne producent, rejestracja czasu pracy cardco producent kart zbliżeniowych, plastikowych kontakt producent czytników do wbudowania w drzwi do kontroli dostępu